Blockchain

Stocks and Bitcoin Crash On Escalating Job Fears: Cotygodniowa aktualizacja rynku kryptograficznego

September 5, 2020

Wydarzenia z ostatnich siedmiu dni przybrały najgorszy obrót na całym rynku kryptokurrency. Bitcoin rozpoczął tygodniowy handel na poziomie około 11,500 dolarów, a kilka dni później udało mu się osiągnąć szczyt w wysokości około 12,050 dolarów.

I wtedy właśnie spadł w dół.

W niecałe dwa dni Bitcoin Code stracił około 1.500 dolarów swojej wartości, obniżając cenę do obecnego poziomu 10.500 dolarów. Jednakże podstawowa krypto waluta wzrosła do niskiego poziomu 9 875 dolarów na Binance’u, po czym odzyskała swoją wartość, zabierając ze sobą wszystkie altówki o dużej pojemności, z wyjątkiem TRX-a firmy TRON.

Wykrwawiają się również monety DeFi, na które zwrócono największą uwagę. Ich lider, żeton zarządzania Yearn Finance, YFI, osiągnął szczyt na poziomie około 39.000 dolarów tylko zmniejszyć do miejsca, gdzie obecnie handluje się na 26.400 dolarów.

Niezależnie od powyższego, jednym z przełomowych wydarzeń ostatnich siedmiu dni były opłaty astronomiczne w sieci Ethereum. Jak donosiła CryptoPotato, opłaty wykresowane były w sposób ciągły i nieprzerwany, w dużej mierze wywołane szałem DeFi. Wielokrotni użytkownicy zgłosili opłaty w górę o 100 dolarów za proste transakcje stawiania stawek, co zasługiwało na to, że DeFi staje się opłacalne tylko dla wielorybów.

Ty też możesz lubić:
YFI Do $100,000 mówi Arthur Hayes
Pump and Dump: Bitcoin, Gold i Silver React to Historic Fed Inflation Statement
Bitcoin Fails to Break $12,000: Tygodniowy raport rynkowy
Wiele protokołów DeFi sprawiło, że inwestorzy stawiali miliony w ciągu kilku godzin, dążąc do osiągnięcia niewidzialnych zysków, całkowicie ignorując ryzyko związane z ich nieaudytowanymi protokołami. Przykładem może być jedna z najnowszych trendowych platform o nazwie SushiSwap – widelec Uniswap z dołączonym tokenem nagradzającym.

Interesujące jest, jak rynek będzie się rozwijał w następnym tygodniu. Podczas gdy Bitcoin zdołał się odbudować, na razie luka CME w wysokości 9 600 dolarów pozostaje niewypełniona, co skłania wielu do przekonania, że jest to kolejny niedźwiedzi cel.

Dane rynkowe
Market Cap: $338B | 24H Vol: 148B | BTC Dominance: 56.9%

BTC: $10.441 (-2.67%) | ET: $382,70 (-4.56%) | XRP: $0.251(-3.11%)

marketupdate_post

Binance Futures Open Interest Crossed $1 Billion w sierpniu. Dane z raportu Binance August trading report ujawniają, że otwarte oprocentowanie dla kontraktów terminowych na waluty kryptograficzne wzrosło do ponad 1 miliarda dolarów dwukrotnie w sierpniu 2020. Rzeczywiście, miesiąc ten był wypełniony burzliwą akcją i poważną zmiennością.

Dlaczego posiadacze Bitcoinów Cash są na więcej darmowych monet w listopadzie tego roku. Sieć Bitcoin Cash może przejść trudny okres w listopadzie. Może to spowodować, że posiadacze BCH otrzymają w rezultacie dodatkową kryptokurtę. Ich wyniki rynkowe są jednak domysłem każdego.

Adopcja: Pornhub Premium teraz akceptuje Bitcoin i Litecoin do zapłaty. HD ramię popularnego portalu dla dorosłych Pornhub – Pornhub Premium, ogłosiło, że akceptuje Bitcoin i Litecoin jako środek płatniczy. Jest to poważny krok w kierunku ogólnego masowego przyjęcia kryptokur walut.

Coinbase wita współzałożyciela Andreessena Horowitza w zarządzie. Wiodąca amerykańska giełda kryptokurwalidzka, Coinbase, ogłosiła nowych członków swojego zarządu. Jednym z nich jest Marc Andreessen, współzałożyciel firmy venture capital, Andreessen Horowitz.

Krótki Bitcoin (SBTC) ETP Wprowadzony na Xetra Electronic Exchange w Niemczech. 21 akcji Short Bitcoin ETP (SBTC) jest notowany na Xetra – giełdzie cyfrowej prowadzonej przez giełdę we Frankfurcie. Dzięki temu inwestorzy w Europie będą mieli możliwość zapoznania się z odwrotnym ruchem kursu Bitcoin’a.

Blood Bath: Total Market Cap Shrunked $23 Billion jako BTC Lost 5% i ETH 15%. Ostatnie dwa dni były szczególnie nieproduktywne dla rynku krypto walutowego, ponieważ Bitcoin i Ethereum straciły znaczną część swojej wartości w USD. Znacząco spadł również całkowity limit rynkowy, który wydaje się podążać za ruchem światowych indeksów giełdowych.